Кабмін прийняв проект держбюджету України на 2014 р. за основу

Проект державного бюджету України на 2014 р. прийнято за основу. Про це повідомив міністр АПК Микола Присяжнюк, передає кореспондент РБК-Україна.

Проект державного бюджету України на 2014 р. прийнято за основу. Про це повідомив міністр АПК Микола Присяжнюк, передає кореспондент РБК-Україна.

"Проект бюджету, прийнятий за основу на засіданні Кабінету міністрів", - повідомив міністр.

Відкриваючи засідання Кабміну сьогодні прем'єр-міністр Микола Азаров зазначив, що при підготовці бюджету основні параметри повинні бути збалансовані таким чином, щоб забезпечити стабільність державних фінансів.

Основні показники проекту дивіться тут

Як раніше заявив Президент України Віктор Янукович, державний бюджет на 2014 р. повинен бути не гірше, ніж держбюджет на 2013 р. "В Україні, як і в світі, вирує економічна криза ... Наше головне завдання в цій ситуації - зробити все, щоб життя у людей як мінімум не погіршувалася", - підкреслив Янукович.

"Бюджет 2014 повинен бути не гірше, ніж бюджет 2013 р., а краще", - сказав він.

На переконання Президента, стабільне зростання економіки є важливою умовою фінансування соціальних виплат.

До Верховної Ради проект документа, як очікується посупіт до наступного засідання комітету 18 вересня. Про це РБК-Україна повідомив народний депутат з фракції "Удар" член бюджетного комітету Павло Різаненко.

Він також повідомив, що на сьогоднішній день попередньою інформацією про заплановані в проекті бюджету макропоказниках немає.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся