Триває розшук депутата, який пропонував хабар детективу НАБУ, - ГПУ

НовиниСуспільство    12.01.2018 - 22:37
Фото: будівля Генеральної прокуратури України (Андрій Коваль, РБК-Україна)
Фото: будівля Генеральної прокуратури України (Андрій Коваль, РБК-Україна)

Ім'я депутата в ГПУ не спростовують

Правоохоронці розшукують депутата Одеської обласної ради, якому оголошено підозру за пропозицію хабара детективу Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) в розмірі 500 тисяч доларів. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на коментар начальника Департаменту з розслідування у сфері економіки Генпрокуратури Володимира Гуцуляка.

"Ця людина зараз переховується від органів досудового розслідування, від прокурорів. Ми вживаємо заходів для встановлення його місцезнаходження", - сказав він.

У ГПУ не спростовують, що цим депутатом є Олег Бабенко.

Нагадаємо, детективи НАБУ спільно з працівниками Генеральної прокуратури України сьогодні, 12 січня, повідомили про підозру чинному депутату Одеської обласної ради та його передбачуваного спільникові за пропозицію хабара в розмірі 500 тис. доларів співробітнику НАБУ.

Хабар детективу НАБУ пропонувалася в обмін на зняття арешту з рахунків приватного товариства, задіяного в корупційній схемі із заволодінням коштів бюджету міста Одеса. Йдеться про гроші, отриманих від продажу будівлі мерії Одеси за завищеними цінами.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top