Розширення санкцій проти РФ не підтримують 7 країн ЄС, - Bloomberg

НовиниПолітика    18.03.2015 - 09:51

Проти подальшого розширення антиросійських санкцій виступають сім країн Євросоюзу, серед яких Угорщина, Словаччина, Австрія, Іспанія, Кіпр, Італія і Греція. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

У лютому Москву відвідав голова Кіпру Нікос Анастасіадіс і прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці, останній був відзначений як "привілейований партнер Путіна", уточнює агентство. У квітні очікується приїзд до Москви прем'єра Греції Алексіса Ціпраса. "Поряд з Угорщиною, Словаччиною, Австрією та Іспанією, три країни неохоче поставилися до економічного стримування протест втручання Росії в Україні", - пише видання.

"Ймовірним результатом є те, що вони не погодяться зараз пролонгувати санкції, і вони будуть відкладати до останнього моменту, перш ніж санкції закінчаться", - заявив Bloomberg колишній британський дипломат Ян Бонд.

В останні тижні проти посилення санкцій виступили Франція, Італія та Іспанія, які дали зрозуміти, що дострокове продовження санкцій, на їхню думку, спровокує Москву, а Мінське перемир'я поставить під загрозу.

Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що санкції ЄС проти РФ набудуть чинності не раніше червня.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: Санкції
On Top