Продажами в "Укртелекомі" керуватиме топ-менеджер Vega Сергій Кукса

НовиниЕкономіка    06.08.2013 - 12:40

Комерційний директор телекомунікаційної групи Vega, що належить холдингу СКМ, Сергій Кукса призначений на посаду в.о. директора дирекції продажу послуг "Укртелекому", про покупку якого холдинг оголосив у червні. Про це РБК-Україна повідомили у "Укртелекомі". Як повідомило виданню "Комерсант-Україна" джерело, близьке до керівництва "Укртелекому", минулого тижня Кукса був представлений колективу оператора, інформацію про його призначення також підтвердив один з топ-менеджерів СКМ. У прес-службі "Укртелекому" уточнили, що Кукса приступив до виконання обов'язків з 1 серпня.

Кукса обіймав посаду комерційного директора Vega з травня 2011 р, до цього близько року працював керівником департаменту прямих продажів "Київстару", більше двох років - комерційним директором столичного інтернет-провайдера IPnet.

Масштаби бізнесу "Укртелекому" на порядок більше, ніж компанії, в якій досі працював Сергій Кукса, відзначають учасники ринку. "Бізнеси операторів в чомусь схожі: в них велику частку займають послуги фіксованої телефонії, а інтернет-доступ надається за застаріваючої технології ADSL, - розповідає джерело в Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації. - Але масштаби компаній сильно відрізняються".

Число абонентів інтернет-доступу "Укртелекому" більш ніж в 10,5 рази перевищує аналогічну абонбазу Vega, фіксованої телефонії - в 16 разів. Виручка "Укртелекому" за I півріччя 2013 склала 3,24 млрд грн проти 327,1 млн грн у Vega.

Попередній директор дирекції продажу послуг "Укртелекому" Ірена Лисак покинула свій пост в середині липня, пропрацювавши на посаді менше двох років. У компанії офіційно пояснили її звільнення закінченням терміну дії контракту. Серед найбільш помітних її досягнень учасники ринку називають впроваджену в цьому році дисконтну програму для абонентів інтернет-доступу.

Сергій Кукса - не перший топ-менеджер Vega, призначений у "Укртелеком" після оголошення про купівлю оператора СКМ. У червні головний технічний директор Vega Наталія Агаркова була призначена директором дирекції розвитку інфраструктури замість Віктора Пінчука.

Зазначимо, рішення АМКУ щодо дозволу СКМ на покупку "Укртелекому" буде готове через місяць

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top