Присяжнюк: Україна в 2013 р. запрацює 22 млрд дол. на експорті сільгосппродукції

Україна в 2012 р. поставила на зовнішні ринки продукції АПК на 18,2 млрд дол, що на 40% більше, ніж у 2011 р. У поточному році доходи від експорту планується збільшити до 22 млрд дол. Про це в ході дискусійної панелі "Інвестиції в аграрну галузь України. Нагодуємо світ разом! ", що відбулася в рамках першої міжнародної бізнес-конференції ABC: Ukraine & Partners, повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

"За останні роки Україна стала одним з найбільших гравців на світовому ринку продовольства, постійно нарощуючи експорт сільськогосподарської продукції. Четверта частина від усього експорту України - це аграрна продукція. У 2012 р. кожна 11 тонна зерна, що продавався на світовому ринку, була вітчизняного виробництва. Нам належить 9,2% у світовій торгівлі зерновими. Загалом же у 2012 р. експорт сільгосппродукції становив 18,2 млрд дол, що на 40% більше у порівнянні з попереднім роком", - зазначив міністр.

За словами Миколи Присяжнюка, сьогодні держава абсолютно виправдано покладає на аграрний сектор великі надії. Підтвердженням цьому є те, що аграрний блок - один з основних у державній програмі активізації розвитку економіки на 2013-2014 рр.

"У рамках виконання програми ми плануємо залучити потужний інвестиційний ресурс в галузь. Ми плануємо реалізувати свої можливості в інвестиційних проектах в галузі сільськогосподарського машинобудування, тваринництва, тепличного господарства, розвитку інфраструктури аграрного ринку та зрошувальних систем, харчової промисловості та інших", - повідомив глава відомства .

У результаті реалізації Державної програми активізації розвитку економіки планується збільшити обсяги експорту сільськогосподарської продукції до 22 млрд дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся