Приріст виробництва в Івано-Франківської обл. за 2 міс. 2011 р. склав 22%, - голова ОДА

Понеділок 21 березня 2011 15:09

Приріст виробництва в Івано-Франківської області за січень-лютий 2011 р. склав 22%. Про це голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації (ОДА) Михайло Вишиванюк доповів Президентові України Віктору Януковичу 21 березня під час зустрічі в Адміністрації Президента, повідомляє прес-служба глави держави.

«Ми темпів збавляти не збираємося, будемо їх тільки нарощувати», - запевнив він.

Крім того, М.Вишиванюк доповів Президентові України про цілковиту готовність області до весняно-польових робіт. "Техніка готова, пальне є за нормальними цінами, насінньовий матеріал... Є і налаштованість на чітку роботу", - запевнив він.
«Що стосується сільського господарства, то цього року ми працюємо краще, ніж торік. Посіяно значно більше озимини... Є відповідний план проведення комплексу весняно-польових робіт, з якими ми, хочу вас запевнити, справимося успішно», - сказав керівник Івано-Франківщини.

Він також відзначив, що минулого року в області вдалося відновити роботу цукрової галузі, яка практично не працювала протягом останніх років. «Нині ми значно розширили посівні площі цукрового буряку», - зазначив керівник регіону, додавши, що також є цікаві напрацювання щодо забезпечення місцевого АПК пальним, міндобривами тощо.

Голова Івано-Франківської ОДА також повідомив, що в області нині ведуться роботи і з відновлення тваринництва.

Стосовно ситуації з повенями, то М.Вишиванюк зазначив, що на сьогодні вона спокійна.
Керівник регіону попросив главу держави про підтримку у справі добудови мостів, зруйнованих або пошкоджених в результаті стихійних лих, що сталися минулими роками, і на які колишня влада просто не звертала уваги.

Голова Івано-Франківської ОДА підкреслив, що Президент особливо наголосив на потребі якнайшвидше завершити будівництво об'єктів соціальної сфери, яких в області чимало.
«Це школи, дитячі садочки... Є також доручення Глави держави до 2015 року завершити будівництво дитячих садків у кожному населеному пункті, і ми, певна річ, докладемо усіх зусиль, щоб виконати ці доручення у визначений термін», - сказав Михайло Вишиванюк.

У свою чергу В.Янукович висловив переконання, що вже сьогодні слід починати думати про підготовку до наступної зими.
«Вважаю, що ближчим часом буде прийнято рішення про створення державної комісії щодо підготовки до зими наступного року, а Вам треба в регіоні її вже створювати», - зауважив Президент.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся