Прийняття законопроектів, необхідних МВФ, допоможе отримати міжнародні кредити, - Мінфін

Прийняття законопроектів, необхідних МВФ, допоможе отримати міжнародні кредити, - Мінфін
Фото: Артем Шевальов

Шевальов повідомив, що Україна запізнюється з прийняттям цих законопроектів

Ухвалення в парламенті у четвер, 16 липня 2015 р., усіх законопроектів МВФ є передумовою для надання кредитів Україні Міжнародним валютним фондом та Світовим банком. Про це заявив заступник міністра фінансів України Артем Шевальов, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ці законопроекти - вони всі є передумовами або для кредиту Світового банку, або для другого траншу МВФ. Йдеться по другому траншу Міжнародного валютного фонду - це 1,7 млрд доларів, які нам лягають в золотовалютні резерви. По Світовому банку - там декілька інструментів - це два рази по 500 млн позики політики розвитку, 300 млн - пов'язаний з цим кредит японського уряду і 200 млн євро - пов'язаний з цим кредит уряду Німеччини", - повідомив Шевальов.

Також заступник міністра повідомив, що Україна запізнюється з прийняттям цих законопроектів.

"Ми вже запізнюємося із ухваленням цих законопроектів. Ми говорили про це вже багато тижнів, ми закликали депутатів. Уряд зробив все, щоб мати їх ухваленими вчасно. На жаль, 2 тижні тому депутати віддали перевагу розгляду та ухваленню законопроектів 1558-1. Цього разу уряд розраховує, що здорового глузду вистачить для того, щоб все ж таки сконцентруватись на тому, що дійсно важливе для країни. Питання не в залученні цих 3,2 млрд доларів, хоча це надзвичайно важлива бюджетна підтримка. Питання в тому, що це ті законопроекти, які є реформами", - сказав він.

Нагадаємо, Україна може не отримати 3,2 млрд доларів від МВФ і Світового банку в разі неприйняття пакету законів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся