Причиною аварії Ту-204 у "Внуково" могла стати помилка пілота, - попередні дані

НовиниНадзвичайні події    29.12.2012 - 16:55

За попередніми даними, причиною аварійної посадки літака Ту-204 в аеропорту "Внуково" могла стати помилка пілота, технічна несправність або стан смуги. На момент посадки в районі аеропорту спостерігався досить сильний вітер.

Також розглядається версія відмови двигунів або падіння їх потужності.

За словами офіційного представника Слідчого комітету РФ Володимира Маркіна, за фактом жорсткої посадки порушено кримінальну справу. За його словами, попередня причина авіакатастрофи - помилка пілота.

Для розслідування усіх обставин і причин авіакатастрофи у "Внуково" створена комісія Міжнародного авіаційного комітету (МАК) з участю Росавіації і Ространснагляду, повідомили в прес-службі Федерального агентства повітряного транспорту.

Як повідомлялося, сьогодні у "Внуково" пасажирський літак Ту-204, що виконував чартерний рейс з Чехії, викотився за межі злітно-посадкової смуги, після чого лайнер загорівся. Повідомлення про інцидент надійшло о 14:37 за київським часом. Площа пожежі склала 100 кв. м. О 15:03 за київським часом пожежа була погашена. За даними прес-служби головного управління МНС Росії по м. Москві, у літака згоріло праве крило.

Читайте також: В результаті аварійної посадки Ту-204 у "Внуково" загинули 3 людини, 10 постраждали

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top