ua en ru

Прибуток Microsoft від Android перевищив прибуток від Xbox і Windows Phone

Прибуток, яку Microsoft отримує від продажу пристроїв з ОС Android, перевищує прибуток, який компанія отримує від продажу власних пристроїв - Windows Phone, Xbox і планшета Surface.

Прибуток, яку Microsoft отримує від продажу пристроїв з ОС Android, перевищує прибуток, який компанія отримує від продажу власних пристроїв - Windows Phone, Xbox і планшета Surface. Про це повідомляє портал Geek on Gadgets.

Згідно з раніше оприлюдненими даними Microsoft, один з головних виробників телефонів на ОС Google Android, південнокорейська Samsung, виплачувала, згідно патентному угодою, близько 8 дол. з кожного проданого смартфона. Загальна сума виплачених за 2013 рік роялті склала близько 1,3 млрд дол. При цьому Samsung не є єдиним виробником смартфонів на Android, який виплачує Microsoft роялті.

У той же час підрозділ Microsoft Entertainment and Devices, виробляє ігрові консолі Xbox, смартфони Windows Phone і месенджер Skype, є збитковим - його втрати в 2013 році склали 1,3 млрд дол., операційний прибуток - 848 млн дол.

У загальній складності Microsoft належить близько 200 патентів на технології, необхідні для виробництва смартфона на Android.

Нагадаємо, раніше компанія Microsoft заявила, що має намір повністю відмовитися від використання бренду Nokia в своїх продуктах.