ua en ru

Президент і ВР повинні погодити позицію щодо рішення Сейму про Волинську трагедію, - Парубій

Президент і ВР повинні погодити позицію щодо рішення Сейму про Волинську трагедію, - Парубій Фото: Андрій Парубій

ВРУ також може ухвалити заяву з цього приводу

Народні депутати мають провести окрему нараду для напрацювання спільної позиції з президентом України щодо постанови верхньої палати парламенту Польщі "Щодо вшанування пам'яті жертв геноциду, вчиненого українськими націоналістами проти громадян Другої Речі Посполитої у 1939-1945 роках". Про це сьогодні під час засідання погоджувальної ради керівників фракцій і голів комітетів заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій, передає кореспондент РБК-Україна.

"Очевидно, з цього приводу необхідно буде зробити ще окрему нараду, щоб не розбігалися позиція президента і ВРУ, щоб це була єдина державна політика, як воно, до речі, є і у Польщі", - заявив Парубій.


У свою чергу голова парламентської групи по співробітництву з Польщею Борис Тарасюк зазначив, що протягом поточного пленарного тижня до парламенту буде внесена пропозиція щодо прийняття заяви ВРУ з цього приводу.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України закликало не політизувати питання Волинської трагедії.

7 липня верхня палата польського парламенту ухвалила постанову "Щодо вшанування пам'яті жертв геноциду, вчиненого українськими націоналістами проти громадян Другої Речі Посполитої у 1939-1945 роках".