Президент Польщі ініціює обмеження російського права вето в Радбезі ООН

Президент Польщі Броніслав Коморовський під час свого візиту в Нью-Йорк на наступному тижні звернеться до Організації Об'єднаних Націй (ООН) з пропозицією обмежити російське право вето в Раді безпеки ООН з питань України.

Президент Польщі Броніслав Коморовський під час свого візиту в Нью-Йорк на наступному тижні звернеться до Організації Об'єднаних Націй (ООН) з пропозицією обмежити російське право вето в Раді безпеки ООН з питань України. Про це Коморовський заявив в інтерв'ю The New York Times.

Як зазначив польський Президент, його головний посил буде полягати в тому, що ООН, можливо, слід реформувати, щоб ця структура могла протистояти існуючим сьогодні загрозам.

"Я вважаю, що блокування рішень Радбезу по Україні є символом, симптомом загальної слабкості ООН", - сказав Коморовський.
"Росія показала, що вона має намір відновити свою імперську позицію і зону широкого впливу" з явним наміром розширити розміри наддержави", - додав він.

Росія, будучи постійним членом Ради безпеки ООН, має право накласти вето на будь-які дії ради. При цьому в повідомленні говориться, що позбавити Росію такого права практично неможливо.

Нагадаємо, 16 вересня в Нью-Йорку офіційно відкрився 69-я сесія Генеральної асамблеї ООН.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся