Президент підписав указ про проведення в Україні в 2014 р. Року воїнів-інтернаціоналістів

Президент України Віктор Янукович підписав указ про проведення в Україні в 2014 р. Року учасників бойових дій на території інших держав. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Відповідний указ № 329/2013 Президент підписав сьогодні, 12 червня.

Зокрема, згідно з указом, Кабміну ставиться в обов'язок створити Організаційний комітет з підготовки та проведення даного заходу, включивши до його складу представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, а також організацій ветеранів; розробити та затвердити в 3-місячний строк план підготовки та проведення року учасників бойових дій; вирішити питання з фінансування заходу.

Також Раді міністрів АР Крим, обласним, Київській, Севастопольській міським державним адміністраціям ставиться в обов'язок розробити та затвердити регіональні плани заходів; забезпечити участь громадських організацій; забезпечити благоустрій меморіалів, пам'ятників, місць поховань загиблих і померлих воїнів-інтернаціоналістів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся