Президент ПАРЄ хоче повернути Росію в асамблею

НовиниПолітика    10.10.2016 - 13:49
Фото: президент ПАРЄ Педро Аграмунт
Фото: президент ПАРЄ Педро Аграмунт

Російські делегати покинули ПАРЄ через санкції

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Педро Аграмунт закликає асамблею зробити все необхідне для повернення в пленарний зал представників Російської Федерації. Про це пише на своїй сторінці в Facebook перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

"Ситуація, коли Росія відсутній на асамблеї, нікому не на користь - ні Росії, ні асамблеї, ні одній з інших 46 країн. Виключення когось із обговорення не допомагає, а навпаки, сприяє агресивної риторики, яку використовують популісти, націоналісти і ксенофоби", - пояснив свою позицію Аграмунт.

 

Президент ПАРЄ П. Аграмонт у вступному виступі на осінній сесіі навіть не намагається приховати, що часті поізки у Москви...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 10 жовтня 2016 р.

На відкритті осінньої сесії голова ПАРЄ поскаржився на те, що " деякі групи перешкоджають веденню діалогу з РФ ", і пообіцяв сприяти відновленню відносин з Москвою.

У той же час він підкреслив, що ПАРЄ повинна і далі слідувати своїм принципам і говорити про порушення Росії.

"Не можна змінювати кордони і порушувати територіальну цілісність інших країн. Конфлікт в Україні і незаконна анексія Криму неприпустимі", - сказав президент ПАРІ.

Нагадаємо, глава української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв повідомляв, що ПАРЄ відмовилася від ідеї просування нелегітимною та швидкої процедури зміни регламенту Асамблеї на догоду Росії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top