ПАРЄ відмовилась від швидкої процедури зміни регламенту Асамблеї на догоду РФ, - Ар'єв

Новини Політика 10.10.2016 - 10:36
Фото: Володимир Ар'єв ("УНІАН")
Фото: Володимир Ар'єв ("УНІАН")

Однак в політичних групах ПАРЄ проведуть дебати

Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) відмовилось від ідеї просування нелегітимної і швидкої процедури зміни регламенту Асамблеї на догоду Росії. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив депутат Верховної Ради України від фракції "Блок Петра Порошенка", голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв.

"Протести української делегації напередодні Бюро ПАРЄ спрацювали. Наразі Бюро відмовилось від ідеї просування нелегітимної і швидкої процедури зміни регламенту Асамблеї на догоду РФ. Але розслаблятися не можна. Ухвалене рішення - провести дебати в політичних групах ПАРЄ", - написав нардеп.

Він зазначив, що  залежно від результатів дебатів питання буде винесено на Бюро ПАРЄ у п'ятницю.

"Проте, відчувається, що свіжі події в Алеппо та висновки по МН17 певним чином змінили настрої в ПАРЄ не на користь росіян", - додав парламентар.

 

Протести української делегації напередодні Бюро ПАРЄ спрацювали. Наразі Бюро відмовилось від ідеї просування нелегітимно...

Опубліковано Volodymyr Ariev 9 жовтня 2016 р.

Нагадаємо, спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що повернення делегації Російської Федерації в ПАРЄ буде історичною помилкою.