ua en ru

Президент ПАРЄ засудив напад на ромів під Львовом

09:51 25.06.2018 Пн
1 мин
Ніколетті закликав владу України розслідувати насильство щодо ромів
Президент ПАРЄ засудив напад на ромів під Львовом Фото: Мікеле Ніколетті (flickr.com/parliamentaryassembly)

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Мікеле Ніколетті засудив напад на поселення ромів під Львовом. Про це йдеться в повідомленні на сайті ПАСЕ.

Ніколетті зазначив, що вражений і рішуче засуджує "расистський напад". Він також висловив співчуття родині та близьким загиблого в результаті нападу на ромів. Ніколетті також закликав Україну розслідувати насильство щодо ромів.

Нагадаємо, 23 червня група невідомих в масках на околиці Львова напала на табір, в якому проживали роми. В результаті нападу одна особа загинула, ще четверо травмовані. Поліція затримала сімох причетних до нападу. Затриманими є жителі Львова у віці 16-17 років. Крім того, поліцейські встановили та затримали 20-річного організатора нападу. Передбачається, що всі вони є членами організації неонацистів "Твереза і зла молодь".

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: