Президент починає репресії проти "укропів", - Корбан

НовиниПолітика    10.09.2015 - 16:46

Президент Петро Порошенко дав вказівки підконтрольним йому силовикам провести репресії проти активістів і симпатиків "Українського об'єднання патріотів - Укроп" у зв'язку з жорсткою позицією партії щодо влади. Про це заявив голова політради "Укропу" Геннадій Корбан.

"Я відповідально заявляю, що Президент Порошенко дав жорсткі вказівки підконтрольним йому силовикам провести репресії проти активісті, громадських діячів, народних депутатів, працівників ЗМІ, а також добровольців і всіх тих, хто підтримує партію Укроп", - написав Геннадій Корбан на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, всі справи контролює слідчий ГПУ з особливо важливих справ Степан Божило, який "обслуговував попередні режими Януковича", а зараз працює на Порошенка. Корбан повідомив, що співробітники Генпрокуратури готуються провести обшуки в будинку, де живе його родина, а також будинках його соратників і друзів по партії. Крім того, силовики отримали санкції на прослуховування всіх можливих каналів зв'язку.

"Офіційно хочу попередити всіх, хто бере участь у виконанні злочинних команд, що виходять від самого "демократичного" Президента, що рано чи пізно ми - патріоти, яких ви так активно "зачищаєте", закличемо вас до відповідальності. Також, як і тих, хто дає злочинні команди і намагається знищити людей, які досі воюють на Донбасі, намагаючись не допустити в наш будинок війну", - підкреслив Корбан.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top