Президент Молдови підписав указ про референдум щодо розширення своїх повноважень

Вівторок 28 березня 2017 21:47
Президент Молдови підписав указ про референдум щодо розширення своїх повноважень
Фото: президент Молдови Ігор Додон

У Молдові пройде консультативний референдум по ряду питань

Президент Молдови Ігор Додон підписав указ про проведення консультативного референдуму щодо розширення своїх повноважень та низки інших питань, передає місцеве видання point.md.

"Вирішив ініціювати консультативний референдум з чотирьох питань", - заявив Додон.

Зокрема, консультативний референдум буде стосуватися анулювання закону про повернення громадянами країни виведеного з банків Молдови 1 млрд доларів, розширення повноважень президента щодо розпуску парламенту та дострокових виборів, а також скорочення кількості депутатів парламенту Молдови з 101 до 71 і викладання в навчальних закладах країни предмета історії Молдови

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Молдови має намір провести референдум про повернення викраденого з банків 1 млрд євро.

"В нинішніх умовах є інше рішення, яке я озвучував раніше - щоб громадяни висловилися з цього питання. Це ми і зробимо - запитаємо думку народу. Я вважаю, що повертати 1 млрд євро мають не громадяни, а ті, хто їх вкрав", - заявляв Додон.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся