Президент Азербайджану відвідає Україну найближчим часом

Президент Азербайджану Ільхам Алієв відвідає Україну найближчим часом. Про це повідомляє прес-служба прем'єр-міністра України Миколи Азарова.

В Києві сьогодні, 14 листопада 2013 р., відбулася зустріч Миколи Азарова з першим віце-прем'єром Азербайджанської Республіки Ягубом Еюбовим.

Азаров привітав азербайджанську делегацію з призначенням нового складу уряду і висловив надію на успішний візит Президента Азербайджанської Республіки до України найближчим часом.

Голова українського уряду відзначив позитивний розвиток двосторонніх відносин на високому рівні в економічній сфері. Серед найважливіших напрямів, він виділив співпрацю у торговельно-економічній, енергетичній, транспортній сферах та оборонній промисловості. При цьому Микола Азаров звернув увагу на необхідність збільшення обсягів товарообігу між країнами.

Прем'єр-міністр України також високо оцінив результати роботи спільної комісії з питань економічного співробітництва.

"Засідання міжурядової українсько-азербайджанської комісії пройшло успішно", - підкреслив він.

У ході зустрічі сторони також висловилися за взаємну підтримку партнерських відносин та поглиблення двосторонньої співпраці.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся