Премія СІЛЬ назвала найкращі ресторани України 2017

Премія СІЛЬ назвала найкращі ресторани України 2017

2 грудня в КВЦ "Парковий" відбулася п'ята ювілейна церемонія нагородження Національною ресторанної премії СІЛЬ 2017

Головна подія ресторанної індустрії зібрало разом 400 гостей, серед яких ресторатори і керівники закладів, експерти індустрії гостинності, журналісти, представники компаній сфери HoReCa. Гала-вечеря традиційно відбувся у форматі black tie. Ще понад 20 тисяч людей стежили за нагородженням в режимі реального часу.

Кращими ресторанами 2017 року за версією Премії СІЛЬ стали:

 • Кращий м'ясний ресторан — Argentina Grill (Харків)
 • Кращий рибний ресторан — Odessa (Київ)
 • Ресторан з найкращою винною картою — e Vino Cucina (Київ)
 • Відкриття року — Chang (Київ)
 • Краща кондитерська — Honey (Київ)
 • Кращий ресторан при готелі — Vogue Café, Fairmont Grand Hotel Kyiv (Київ)
 • Краще міське кафе — Moloko Bar (Одеса)
 • Найкраща кав'ярня — ONE LOVE Coffee (Київ)
 • Кращий бар — Hendrick's bar (Київ)
 • Кращий заміський ресторан — Edem, Edem Resort Medical & Spa (Львівська обл)
 • Найкращий пивний ресторан "Пивна дума" (Київ)
 • Кращий ресторан української кухні — Barvy (Київ)
 • Кращий ресторан національної кухні — "Шоті" (Київ)

У фінал Премії в цьому році вийшло 135 ресторанів з 15 міст України. Це заклади, названі експертами Премії як кращі в своїх номінаціях, а також ресторани, які самостійно подали заявку на участь та пройшли голосування експертів. Їх особисто оцінювали члени журі премії, склад якого в цьому році повністю оновлено. Члени журі особисто відвідали ресторани і виставили свої оцінки за 4 критеріями: "Кухня", "Сервіс", "Атмосфера", "Спеціалізація".

Премія СІЛЬ назвала найкращі ресторани України 2017Премія СІЛЬ назвала найкращі ресторани України 2017Премія СІЛЬ назвала найкращі ресторани України 2017Премія СІЛЬ назвала найкращі ресторани України 2017Премія СІЛЬ назвала найкращі ресторани України 2017Премія СІЛЬ назвала найкращі ресторани України 2017Премія СІЛЬ назвала найкращі ресторани України 2017
 

За прозорість і достовірність результатів відповідає офіційний аудитор Премії –міжнародна компанія RSM Ukraine.

В якості нагороди переможці отримали мідну сковорідку СІЛЬ французького бренду deBuyer на скляній основі виробництва компанії Tiger.

Національна ресторанна премія СІЛЬ – це головне професійне подія ресторанної індустрії України. Премія заснована в 2013 році Клубом готельєрів та рестораторів Hoteliero з метою відзначення кращих ресторанів країни, а також розвитку галузі гостинності в цілому. Вона об'єднує українських рестораторів, структурує ринок, а також інформує гостей про якість закладів.

Спонсор Премії - Nemiroff, ексклюзивний автомобільний партнер - компанія "АвтоКапітал", офіційний імпортер автомобілів Mercedes-Benz і smart в Україні, Технологічний партнер - Maresto, Інноваційний партнер - Miele, Юридичний партнер - GoLaw.

Партнери Премії СІЛЬ: Mirs, Johnnie Walker, Singleton, World Class, Stella Artois, PROservice, Manezh, Gemini, PepsiCo, "Одіссей", АТМ, Platforma, Premier Food, Vittel, Perrier, KOKO nailroom, Golets, Olha Dorss, Vintage.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся