Прем'єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв назвав "аберацією в мізках" заяву Президента США Барака Обами про те, що Росія є другою за величиною загрозою в світі, після лихоманки Ебола.
Прем'єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв назвав "аберацією в мізках" заяву Президента США Барака Обами про те, що Росія є другою за величиною загрозою в світі, після лихоманки Ебола. Про це глава російського уряду заявив в інтерв'ю американському телеканалу CNBC.
"Мені, наприклад, дуже сумно, що Президент Обама, виступаючи з трибуни Організації Об'єднаних Націй і перераховуючи загрози, які стоять перед людством, або виклики, які стоять перед людством, на перше місце поставив відповідну хвороба - лихоманку Ебола, на друге місце - Російську Федерацію, і тільки на третє місце - "Ісламська держава". Мені навіть не хочеться це коментувати, це сумно, це якась аберація в мізках", - заявив Медведєв.
При цьому він назвав безглуздою і деструктивною позицію США, коли міжнародні відносини, налагоджувані протягом довгого часу, "приноситься в жертву всякого роду обмежень просто для того, щоб показати, які ми круті, що ось ми, якщо що, кого-небудь покараємо", коментуючи санкції США проти РФ через ситуацію в Україні.
Водночас Медведєв підкреслив, що Росія все ще відкрита для конструктивних, партнерських відносин з США та країнами Європи, але для цього потрібно вирівняти ситуацію.
"Потрібно відгребти від цього всього, повернутися до нормального позиції, хоча б до нульової позиції, а вже тільки після цього розмірковувати, як ми будемо розвивати відносини в майбутньому", - додав російський прем'єр.
Нагадаємо, раніше Обама заявив, що США готові скасувати санкції проти РФ, якщо Росія змінить курс щодо України.