Прем'єр Іспанії закликав компанії не йти з Каталонії

Прем'єр Іспанії закликав компанії не йти з Каталонії
Фото: Маріано Рахой (flickr.com/marianorajoybrey)

Маріано Рахой уперше з початку прямого правління Мадрида в Каталонії відвідав Барселону

Прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой 12 листопада 2017 року вперше з початку прямого правління Мадрида в Каталонії відвідав Барселону. Виступаючи на передвиборчому заході своєї партії, Рахой звернувся до "всіх підприємств, які були чи є в Каталонії" із закликом не покидати регіон, передає DW.

"Ми повинні повернути розсудливу, практичну, підприємливу і динамічну Каталонію, яка зробила так багато для прогресу Іспанії та Європи", - зазначив Рахой.

Зазначено, що через невизначеність із майбутнім Каталонії уже понад 2400 фірм перевели свої центральні офіси до інших регіонів. Міжнародний валютний фонд у жовтні застерігав від можливої рецесії в Каталонії.

Як повідомляється, підставою для візиту Рахоя до Барселони стало представлення кандидатів від його консервативної Народної партії, які висуваються на виборах до регіонального парламенту. Також Рахой у своєму виступі закликав "мовчазну більшість" у день волевиявлення 21 грудня проголосувати й таким чином висловитися проти відділення їхнього регіону від Іспанії.

"Каталонія - це Іспанія, а Іспанія - це Каталонія", - заявив Рахой.

Останні опитування показують, що партії, які підтримують незалежність Каталонії, здобудуть найбільше голосів на майбутніх регіональних виборах, однак чи матимуть вони більшість у парламенті - поки сказати складно.

Нагадаємо, напередодні у Барселоні сотні тисяч людей вийшли на вулиці, протестуючи проти дій Мадрида та ув'язнення колишніх членів каталонського уряду.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся