Представники України та Угорщини зустрінуться для обговорення закону про освіту, - Клімкін

Представники України та Угорщини зустрінуться для обговорення закону про освіту, - Клімкін
Фото: Павло Клімкін (kmu.gov.ua)

Існують "нюанси", які треба чітко викласти в плані імплементації закону

Україна та Угорщина планують провести зустріч до або після висновків Венеціанської комісії щодо мовної статті нового українського закону "Про освіту". Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час візиту до Закарпатської області, передає "Радіо Свобода".

"Найближчим часом плануємо зустрітися разом перед або після висновків Венеціанської комісії. Угорська позиція абсолютна зрозуміла. Вони кажуть: нам важливо зрозуміти, чи буде майбутня імплементація закону ефективною для товариства. Я теж вважаю, що з такого кута треба розглядати це питання", - сказав Клімкін.

За його словами, існують "нюанси", які треба чітко викласти в плані імплементації закону.

"Вдалося поспілкуватися з учнями та вчителями двох гімназій. Зрозумів, що існує багато міфології навколо того, яким чином має бути реалізований новий закон про освіту. Для кожної конкретної громади побудуємо окремий план. Не можна те, що стосується угорської громади, застосовувати, наприклад, до болгарської громади", - підкреслив Клімкін.

Нагадаємо, раніше Клімкін заявив, що на сьогодні між Україною та Угорщиною у зв'язку з мовною статтею закону "Про освіту" спостерігається складний діалог.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся