Представники НБУ проведуть до 12 квітня у Вашингтоні зустрічі з фінорганізаціями для залучення коштів в Україну

Представники Національного банку України вирушать в найближчі 10 днів у Вашингтон (США) з візитом для зустрічей з представниками МВФ, Всесвітнього банку, а також з представниками міжнародних фінансових організацій з метою прискорення залучення коштів в Україну.

Представники Національного банку України вирушать в найближчі 10 днів у Вашингтон (США) з візитом для зустрічей з представниками МВФ, Всесвітнього банку, а також з представниками міжнародних фінансових організацій з метою прискорення залучення коштів в Україну. Про це РБК-Україна повідомив глава НБУ Степан Кубів.

"Це буде зустріч не тільки з МВФ. Ми працюємо також зі Світовим банком. Буде також багато зустрічей з приватними людьми, які представляють приватні капітали. Це перша зустріч, яка носить характер продовження консультацій і прискорення процесу залучення коштів в Україну", - сказав Кубів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся