ru ua

Представники Нацагенства з управління активами прийшли до квартири Клименка

Представники Нацагенства з управління активами прийшли до квартири Клименка Фото: квартира Клименка (arma.gov.ua/)

Квартира передана в управління Національному агентству

Сьогодні, 23 січня 2018 року, співробітники Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, зробили спробу в одному з житлових комплексів міста Києва прийняти в управління квартиру. Про це повідомили в прес-центрі агентства.

Відповідно до інформації Державного реєстру речових прав на нерухоме майно власником квартири є ТОВ "Компанія з управління активами Ексельсіор". Квартира передана в управління Національному агентству ухвалою Печерського районного суду міста Києва.

У ЗМІ зазначають, що дана квартира належить колишньому міністру доходів і зборів України Олександру Клименку, який обіймав цю посаду за часів президенства Віктора Януковича.

"Наразі невідомі особи, порушуючи Ухвалу суду та вимоги Закону, чинять перешкоди та супротив представникам Національного агентства та Головної військової прокуратури щодо виконання ухвали суду та передачі квартири в управління агентству", - йдеться у повідомленні.

Також уточнюється, що Національному агентству передано в управління квартиру 32 (реєстраційний номер 32270199) площею 200,8 кв.м. за адресою: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 27 Б.

"Умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню є злочином відповідно до статті 382 Кримінального кодексу України", - додають в агентстві.

Сьогодні, 23 січня 2018 року, співробітники Національного агентства, виконуючи ухвалу Печерського суду, зробили спробу п...

Опубліковано Агентство з Розшуку та Менеджменту Активів - АРМА 23 січня 2018 р.

Нагадаємо, наприкінці листопада Співробітники Служби безпеки України задокументували нові докази причетності колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка до скоєння державної зради. Колишній посадовець під час перебування на посаді своїми діями свідомо завдавав шкоди економічній та інформаційній безпеці України, суверенітету, територіальній цілісності й недоторканості держави. Клименку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років з конфіскацією майна.

Раніше, у липні 2017 року, поліція і військова прокуратура провела обшук в офісі медіахолдингу "Вєсті", що належить екс-міністру доходів і зборів часів каденції президента Віктора Януковича Олександру Клименку. Клименка звинувачують в розкраданні коштів на суму 12 млрд доларів, зловживанні службовим становищем та інших злочинах.