Представник України в ЄС не зміг назвати точної дати введення безвізового режиму

НовиниПолітика    23.08.2016 - 14:10
Фото: Точицький заявив, що не чув про введення безвізового режиму з 1 січня 2017 року
Фото: Точицький заявив, що не чув про введення безвізового режиму з 1 січня 2017 року

Україна може розраховувати на безвізовий режим найближчим часом

Представник України в Європейському союзі Микола Точицький не зміг назвати точної дати введення безвізового режиму. Про це він заявив сьогодні під час брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

Точицький заявив, що не чув про прийняття рішення про введення безвізового режиму між ЄС та Україною і Грузією з 1 січня 2017 року.


"Я такого не чув (про введення безвізового режиму з ЄС - ред.) від посадових осіб ЄС ... Я не бачив доповіді остаточного, коли буде остаточна доповідь - вам скажу. Від дипломатів держав-членів Європейського Союзу я таких пропозицій не чув", - заявив Точицький.

Представник України також зазначив, що Україна виконала всі зобов'язання, тому може розраховувати на введення безвізового режиму найближчим часом.

"Україна давно отримала право на те, щоб запровадити безвізовий режим", - підкреслив Точицький.

Дипломат також нагадав, що Європейська комісія вже давно підготувала позитивну доповідь про надання Україні безвізового режиму, однак про погоджену дату його введення в документі не йдеться.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна очікує від Канади умов для отримання безвізового режиму.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Єврокомісія знову пропонує штрафувати країни ЄС за відмову приймати біженців Німеччина, Італія і Франція виступають за додаткові заходи щодо посилення безпеки в ЄС
On Top