Представник партії "Удар" Микола Бабенко перемагає у Голосіївському окрузі Києва, - соцопитування

Представник партії "Удар" Микола Бабенко лідирує у виборчих перегонах в одномандатному виборчому окрузі №211 (Голосіївський район м. Києва). Про це свідчать дані опитування, проведеного в Голосіївському районі міста Києва 1-8 жовтня Центром соціальних та маркетингових досліджень SOCIS.

На питання "Якщо б вибори відбулися найближчої неділі, то за кого б із кандидатів Ви б проголосували?", Бабенко Миколу ("Удар") підтримують 21,3% респондентів, Лисова Ігоря (Партія регіонів) - 19%, Терьохіна Сергія (ВО "Батьківщина") - 9,2%.

Інші кандидати не набирають навіть 2% голосів.

Читайте також: У Верховну Раду можуть пройти 5 партій, - соцопитування

Серед респондентів, що вже остаточно визначились із електоральним вибором, підтримка кандидатів-лідерів розподілилась наступним чином: Бабенка підтримують - 37,4% опитаних, Лисова -33,4%, Терьохіна - 16,3%.

Представник партії "Удар" Микола Бабенко перемагає у Голосіївському окрузі Києва, - соцопитування

Більшість мешканців району братимуть участь у голосуванні 28 жовтня. На питання "Якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчої неділі, особисто Ви, б прийняли у них участь?" 52% опитаних відповіли "однозначно так", 35,8% "скоріше так", 4,7 % мешканців району на вибори точно не підуть.

Якби вибори відбулися цієї неділі, то 18,3% опитаних підтримали б партію "Удар" Віталія Кличка, 16,7% - віддали б голоси Об'єднаній опозиції, 12% - Партії регіонів, 5,7% опитаних підтримують ВО "Свобода".

8,7% жителів Голосіївського району не братимуть участі у виборах.

Рейтинг політичних партій серед респондентів, що точно братимуть участь у виборах і визначились із своїми уподобаннями виглядає так: "Удар" - 29,2%, Об'єднана опозиція "Батьківщина" - 26,7%, Партія регіонів - 19,3%, ВО "Свобода" - 8,7%, партія "Україна-Вперед!" - 6%, КПУ - 4,9%.

Опитування проводилося за вибіркою, яка репрезентує доросле населення округу в цілому за такими ознаками як: стать та вік (від 18 років). Загалом було опитано 600 респондентів. Похибка у межах 4%. Метод збору первинної інформації - стандартизоване інтерв'ю, "face-to-face" за місцем постійного проживання респондентів. Рівень досяжності (Response Rate) на рівні округу загалом - 15,2%. Опитування проводилося на замовлення кандидата від партії "Удар" Миколи Бабенка. Про це повідомили в штабі кандидата.

Нагадаємо, вибори до ВР відбудуться 28 жовтня 2012 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся