Пропонується посилити відповідальність за невиконання законодавства у сфері підприємництва.

За порушення або невиконання законодавства у сфері підприємницької діяльності чиновник позбавлятиметься права перебувати на державній службі, повідомляє сайт Держкомпідприємництва.
Законопроектом, розробленим Державним комітетом підприємництва, передбачено застосування санкцій до керівників та посадових осіб державних органів - від спеціалістів до вищих посадових осіб держави, керівників органів місцевої влади і самоврядування та колегіальних органів.
Санкції застосовуються у випадках порушення в сфері дозвільного законодавства: за видачу дозвільного документа, необхідність якого не встановлена законом, видачу дозвільного документа поза межами дозвільного центру, бездіяльність керівника міської ради, РДА щодо створення та роботи дозвільного центру. У сфері регуляторної політики - за порушення порядку підготовки та прийняття регуляторних актів та порядку відстеження результативності та перегляду регуляторних актів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся