Підприємці отримають у 2013 р. 500 млн грн на екологізацію підприємств, - Мінекології

Підприємці отримають 500 млн грн.з екологічного податку на екологізацію підприємств. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков, передає кореспондент РБК-Україна.

"Кабінетом міністрів прийнято, що частина екологічного податку від підприємств-забрудників, який вони сплачують в державний бюджет в спеціальний фонд, буде рефінансуватись цим підприємствам на ті проекти, які будуть затверджені міністерством. Механізм такий: підприємство сплачує податок в державний бюджет, логічніше можливо було б його не платити, а залишати на підприємстві, але для того, щоб міністерство це питання контролювало, вони платять ці гроші в бюджет, а потім представляють програму модернізації з екологічної точки зору свого виробництва, міністерство затверджує і потім йде фінансування їхніми ж грошами цих проектів. На 2013 р. це близько 500 млн грн тільки з цього податку", - розповів Проскуряков.

Читайте також: Україна виступає за продовження дії Кіотського протоколу, - Мінекології.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся