ru ua

Правоохоронці розкрили схему контрабанди психотропних препаратів з РФ

Правоохоронці розкрили схему контрабанди психотропних препаратів з РФ Фото: працівники прикордонної служби (eubam.org)

Організатор схеми здійснювала замовлення препаратів з РФ за допомогою інтернету

У Харківській області співробітники Держприкордонслужби спільно з співробітниками СБУ та прокуратурою викрили схему незаконного переміщення через державний кордон України засобів російського виробництва, які містять психотропні речовини. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Повідомляється, що організатором незаконних оборотів виявилася громадянка України, жителька міста Кривий Ріг, яка для здійснення протиправної діяльності привертала посібників.

"Організатор протиправної схеми здійснювала замовлення препаратів з РФ, з допомогою інтернету, в тому числі препарату "Редуксин", який містить психотропну речовину "Сибутрамін" і заборонений до ввезення в Україну", - йдеться в повідомленні.

Далі один з помічників переміщував замовлення через кордон і передавав іншим членам угруповання. У свою чергу вони поширювали речовини з території України через оголошення, розміщені в мережі інтернет.

Зазначено, що доставка препаратів здійснювалася у вигляді поштових відправлень.

Так, під час реалізації оперативної інформації, в травні цього року, в пункті пропуску "Гоптівка" в Харківській області, прикордонниками був затриманий один з причетних до схеми житель Харкова.

"13 липня правоохоронцями були проведені обшуки на 8 об'єктах, з яких 6 - в місті Харків та 2 - у р. Кривий Ріг Дніпропетровської області. В результаті обшуку було виявлено матеріали, що підтверджують пересилку поштовими відправленнями забороненого до використання в Україні препарату "Редуксин" російського виробництва, електронні носії інформації, особисті мобільні термінали, замітки з адресами замовників", - йдеться в повідомленні.

Крім цього, вилучено автомобіль організатора протиправної групи, в якому перебувала частина незаконно переміщених препаратів з території Росії. Всього в ході обшуків було вилучено близько 12,5 тис. таблеток.

В даний час тривають подальші слідчі заходи.

altaltaltalt

Фото: правоохоронці розкрили схему контрабанди психотропних препаратів з РФ (http://dpsu.gov.ua)

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Черкаській області поліція затримала групу наркоторговців.