Правоохоронці з допомогою співробітників Кличка піймали київських чиновників на хабарі

НовиниНадзвичайні події    26.07.2017 - 14:49
Фото: Віталій Кличко
Фото: Віталій Кличко

У КМДА заявили, що очищення міста від корупції "тільки набирає обертів"

Працівники Міністерства внутрішніх справ спільно з управлінням з питань запобігання корупції КМДА провели ряд затримань співробітників столичних комунальних підприємств при отриманні хабарів. Про це повідомили в прес-службі відомства.

Так, перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс подякував за допомогу правоохоронцям, підкресливши, що київська адміністрація робить перші рішучі кроки, і очищення міста від корупції тільки "набирає обертів".

"Так, сьогодні дійсно ''на гарячому'' зловили одного з керівників нашого КП. І ми не приховуємо того, що серед тих, хто представляє владу міста на різних рівнях, ще залишилися люди, ласі до неправомірної вигоди. І ми будемо продовжувати шукати, знаходити і передавати правоохоронцям. Я попереджав, що ми не будемо толерантні до корупції на всіх рівнях. І ми це робимо. Ми будемо боротися з нею, щоб реальними справами змінювати наше місто", - підкреслив Пліс.

Як відомо, управління з питань запобігання та виявлення корупції Київської міської адміністрації діє на підставі розпорядження, підписаного міським головою Віталієм Кличком 27 квітня 2016 року.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top