ua en ru

Уряд повернеться до 5-річних планів розвитку економіки, - Азаров

Уряд повернеться до 5-річних планів розвитку економіки. Про це в ході засідання уряду заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає корреспондет РБК-Україна.

"Я переконаний, що нова стратегія економічного розвитку повинна грунтуватися на наступних принципах: держава всі сили зосереджує на трьох-п'яти напрямках ефективного економічного зростання. Стратегія планується поетапно, п'ятирічними періодами, означає утвердження п'ятирічних бюджетів розвитку певних, конкретних напрямків. Держава стимулює максимальну заміну імпорту власними товарами і стимулює власний експорт", - заявив Азаров.

За його словами, наприклад, буде підготовлена ​​п'ятирічна програма розвитку електрометалургії, авіаційного парку власного виробництва, забезпечення власними зернозбиральними комбайнами і тракторами. Або програма на 5-7 років з будівництва власного морського і річкового флоту. Це ж може стосуватися і енергетичної модернізації житлового господарства та адаптації транспортної інфраструктури до європейських стандартів, або, наприклад, розвитку інформаційно-комунікаційних технологій.

Читайте також: Кабмін підтримає програми розробки нових вертольотів для Міноборони і МОЗ, - Азаров