Уряд спростив реєстрацію безробітних випускників вищих навчальних закладів

Середа 11 квітня 2018 14:18
Уряд спростив реєстрацію безробітних випускників вищих навчальних закладів
Фото: засідання Кабміну kmu.gov.ua)

Спрощено реєстрацію безробітних випускників, які навчалися на бюджеті

Кабінет міністрів України спростив процедуру реєстрації безробітних з числа випускників вищих навчальних закладів. Відповідне рішення є в розпорядженні РБК-Україна.

Зокрема, на засіданні Кабміну прийняли постанову, яка погоджує нормативно-правові акти з питань зайнятості з вимогами закону про освіту та іншими актами. Таким чином, випускникам вищих навчальних закладів, які навчалися на бюджеті і звернулися до центру зайнятості протягом року після випуску, не потрібно подавати направлення на роботу або довідку про надання можливості самостійного працевлаштування.

Крім того, розширено перелік установ Державної служби зайнятості, які можуть видавати ваучери для підтримки конкурентоспроможності випускників на ринку праці.

 

Фото: постанова Кабміну

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд направив місцевим бюджетам 100 млн гривень для модернізації та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся