Уряд розпочинає проект стажування молодих спеціалістів в органах влади

Середа 23 травня 2018 15:56
Уряд розпочинає проект стажування молодих спеціалістів в органах влади
Фото: засідання Кабміну (РБК-Україна)

Пілотний проект стажування триватиме до 30 вересня 2018 року

Кабінет міністрів України прийняв рішення про старт пілотного проекту з впровадження Національної програми стажування у центральних органах виконавчої влади для залучення молодих фахівців до роботи на держслужбі. Відповідна постанова є в розпорядженні РБК-Україна.

Зазначимо, взяти участь у конкурсному відборі на стажування можуть студенти закладів вищої освіти, які завершують навчання на ступінь бакалавра, магістра або ж отримали диплом бакалавра або магістра менш ніж за 5 років до реалізації програми. Претенденти мають вільно володіти державною мовою та однією з офіційних мов Ради Європи.

Крім того, в рамках проекту буде створено Секретаріат Національної програми стажування, що буде координувати створення офіційного сайту проекту, оголошення та здійснення конкурсного відбору, поширення інформації в ЗМІ та соціальних мережах, проведення онлайн-тестування, організацію співбесід з кандидатами, проведення тренінгів для стажистів

При подачі документів претендент на стажування має обрати спеціалізацію - юрист, аналітик, організатор, комунікатор тощо. Тривалість стажування буде становити не більше 3 місяців - до 30 вересня 2018 року.

 

Фото: постанова Кабміну

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін підтримав проекти регіонального розвитку на понад 4 млрд гривень.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся