Уряд Італії виділить до 17 млрд євро на порятунок двох банків

Уряд Італії виділить до 17 млрд євро на порятунок двох банків
Фото: прапор Італії (pixabay.com)

Йдеться про установи Banca Popolare di Vicenza та Veneto Banca

Італійський уряд 25 червня 2017 року заявив про готовність виділити до 17 мільярдів євро для того, щоб врятувати два банки від банкрутства. Йдеться про установи Banca Popolare di Vicenza та Veneto Banca, які Європейський центробанк раніше визнав близькими до неплатоспроможності, передає DW.

За словами міністра фінансів Італії П'єра Карло Падоана, негайні кошти, які виділить уряд, становлять п'ять мільярдів євро.

Європейський регулятор (ЄЦБ) раніше закликав Рим розробити схему порятунку установ, зокрема продажу їхнього майна та передачі токсичних активів "поганому банкові".

Прем'єр країни Паоло Джентілоні на засіданні уряду в неділю наголосив, що дії кабінету міністрів "повністю відповідають правилам ЄС". Зазначено, що "хороші" активи мають відійти другій найбільшій банківській групі Італії, Intesa Sanpaolo.

Повідомляється, що важливі для економіки венеціанського регіону банки Banca Popolare di Vicenza та Veneto Banca тривалий час намагалися розібратися з накопиченням непогашених кредитів та браком капіталу. В обох установ загалом близько 500 відділень та більше 5 тисяч співробітників.

Урядовий план порятунку ще має бути затверджений парламентом, а також отримати "зелене світло" від європейських регуляторів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України ухвалив рішення про збільшення власного капіталу ПриватБанку на 38,5 млрд гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся