Уряд буде компенсувати перший внесок за "Доступним житлом" сім'ям з двома бюджетниками, - Азаров

П'ятниця 05 жовтня 2012 13:12

Уряд має намір виплачувати початковий внесок бюджетникам при придбанні іпотечного житла у випадку, якщо обидва члени сім'ї працюють у бюджетній сфері. Про це на сьогоднішній зустрічі з провідними педагогами України заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент РБК-Україна.

"Виникла проблема, що не завжди наші бюджетники можуть внести... перший внесок (за квартиру), який обчислюється 100-150 тис. грн. Ми обговорили в уряді це питання... Зараз ми опрацьовуємо таке рішення, що або всю частину початкового внеску може взяти на себе держава, або певну частину... Це буде залежати від доходів сім'ї", - зазначив Азаров.

За його словами, більш ймовірною державна виплата з першого внеску за квартиру стане у випадку, якщо обидва члени сім'ї працюють у бюджетній сфері, і їх сукупний дохід недостатньо великий, але якщо "в сім'ї один вчитель, а інший - досить забезпечена людина, то в такому випадку, звичайно, держава не буде за нього виплачувати початковий внесок".

Читайте також: Кабмін планує затвердити лізингову програму надання квартир бюджетникам з можливістю викупу

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся