Уряд Британії закликає Росію звільнити українських політв'язнів

Фото: уряд Британії (facebook.com/ukparliament)
Фото: уряд Британії (facebook.com/ukparliament)

Лондон також засудив відкриття Керченського мосту з Росії

Міністр Великої Британії у справах Європи Алан Дункан закликає Кремль звільнити українських політв'язнів та засудив відкриття Керченського мосту з Росії. Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на сайті британського уряду.

"Ми знову закликаємо Росію звільнити всіх українських політичних ув'язнених, які перебувають у Криму та в Росії, а також забезпечити безперешкодний доступ міжнародним організаціям з нагляду за дотриманням прав людини на півострові", - йдеться у документі.

Також у заяві зазначається, що британський уряд засуджує відкриття Керченського мосту з Росії.

"Крим є частиною України, а його анексія Росією є порушенням міжнародного права. Відкриття цього Керченського мосту є ще одним порушенням українського суверенітету і ще одним прикладом російської безрозсудної поведінки. Ми продовжуємо співпрацювати з союзниками, аби протидіяти анексії, зокрема шляхом збереження ефективного пакету санкцій", - сказав Дункан.

Також британський міністр додав, що стурбований ситуацією щодо прав людини у Криму.

"Велика Британія також залишається глибоко стурбованою ситуацією щодо прав людини у Криму, де ми спостерігаємо за системним переслідуванням національних меншин і тих, хто висловлює свою несхвальну думку щодо незаконної анексії (цієї) території Росією", - повідомив він.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Європейський Союз заявив, що будівництво Російською Федерацією Керченського мосту порушує суверенітет України.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся