ru ua

Права партія в Німеччині прийняла антиісламський передвиборний маніфест

Права партія в Німеччині прийняла антиісламський передвиборний маніфест Фото: права партія в Німеччина вважає іслам чужим для країни

Представники "Альтернативи для Німеччини" вимагають обмеження на імміграцію та закликають до заборони паранджі і мінаретів

Німецька політична права партія "Альтернатива для Німеччини" в неділю, 1 травня, схвалила виборний маніфест про те, що "іслам чужий" для країни. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Згідно з документом, представники партії вимагають обмеження на імміграцію та закликають до заборони паранджі і мінаретів.

"Ортодоксальний іслам, який не поважає нашу конституцію або навіть суперечить їй, несумісний з нашою правовою системою і культурою", – йдеться в маніфесті.


Як зазначає видання, права партія на даний час в Німеччині є однією з трьох найсильніших. Сформована три роки тому на платформі євроскептиків, вона стала найпомітнішим голосом протесту проти прийому канцлером Німеччини Ангелою Меркель біженців з країн конфлікту на Близькому Сході і в Північній Африці. До слова, в минулому році до ФНР прибуло понад один мільйон біженців.

Маніфест затвердили близько двох тисяч членів "Альтернативи для Німеччини", які зібралися в місті Штутгарт, в рамках дводенного з’їзду партії, що викликало протести з боку лівих активістів, які мали сутички з поліцією.

Нагадаємо, Ангела Меркель звинуватила партію "Альтернатива для Німеччини" в розділі німецького суспільства.