Позиція "Батьківщини" і РПЛ могла призвести до зриву мінських угод, - політолог

НовиниПолітика    17.03.2015 - 19:48

Для звичайного українця збіг позицій фракції "Батьківщина" і Радикальної партії у Верховній Раді з офіційною позицією МЗС Росії виглядає вкрай непривабливо. Про це заявив політолог Тарас Березовець, коментуючи підсумки голосування за внесення змін до закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".

Експерт нагадав, що фракції Ляшко і Тимошенко заздалегідь декларували свою позицію, що вони не збираються підтримувати внесення згаданих змін.
"У рівній мірі це стосується фракції "Опозиційний блок"", - додав він.

При цьому політолог назвав дуже дивним той факт, що позиція цих фракцій дзеркально збіглася з позицією, раніше озвученою МЗС РФ, який також виступає проти проведення на цих територіях місцевих виборів відповідно до норм українського законодавства.

"Я далекий від думки, що ці фракції працюють в інтересах Росії, але, як мінімум, таке голосування можна назвати політичною короткозорістю, оскільки аргументи, які використовували лідери "Батьківщини" і Радикальної партії, обґрунтовуючи свій намір не підтримувати документ, не мають нічого спільного з реальністю. Така позиція могла призвести до зриву мінських угод і, як результат - до ескалації військового конфлікту на Донбасі", - зазначив Березовець.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top