Споживачі "Дніпропетровськгаз Збуту" можуть купити газ на всю зиму за літньою ціною

Споживачі "Дніпропетровськгаз Збуту" можуть купити газ на всю зиму за літньою ціною
Ілюстративне фото (УНІАН)

Акція "Твоя незалежність" стартує напередодні Дня Незалежності, 23 серпня, і триватиме всього місяць

Вперше у споживачів газу з'явилася можливість закупити свій персональний резерв газу на зиму. Ціна на газ для такого запасу зафіксована на річному рівні – 5995,53 гривень за 1000 куб. м. Про це повідомляє прес-служба "Дніпропетровськгаз Збуту".

"Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис. куб. м на одне домогосподарство. Гарантом збереження запасів газу та стабільної ціни на нього є НАК "Нафтогаз України". Оформити купівлю можна за допомогою Особистого кабінету на 104.ua або в будь-якому Центрі обслуговування клієнтів "Дніпропетровськгаз Збуту", - йдеться в повідомленні.

У НАК "Нафтогаз України" відзначають, що акція "Твоя незалежність" дозволить споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період.

У прес-службі зазначили, що зараз ціни на газ для населення знаходяться на мінімальному рівні з початку року. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть слідом за збільшенням попиту на паливо. Запас газу можна придбати за літньою ціною – 5995,53 гривень за 1000 куб. м. В вказаною ціною не враховані послуги за доставку газу, які змінюються в залежності від регіону.

Взяти участь в акції може будь-який споживач газу, у якого немає боргів за цей енергоносій. Оформити та оплатити покупку можна буде онлайн - у Особистому кабінеті 104.ua або в ЦОК. Досить мати при собі паспорт, актуальні показання лічильника газу, і внести 100% оплату за придбаний запас газу.

"Для того, щоб легше визначитися з необхідним резервом газу на зиму, фахівці ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" нададуть своїм клієнтам інформацію про їх обсяги споживання газу в минулі опалювальні періоди або ж клієнти зможуть самостійно розрахувати необхідні обсяги на опалювальний період онлайн у Особистому кабінеті за допомогою спеціально створеного калькулятора", - зазначила директор ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" Тетяна Соболь.

Використовувати газ, куплений у рамках акції "Твоя незалежність", можна буде з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. З цієї дати НАК "Нафтогаз України" поставляє учасникам акції газ з резервних обсягів, за акційною ціною. Розмір економії при цьому буде залежати від поточних цін, і продавець не зможе вплинути на її розмір.

"Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач зможе отримати газ на загальних умовах - за ціною ПСО, діючої на той час. Тим споживачам, хто до 1 квітня 2020 року не використовує весь куплений газ, залишок грошових коштів буде зараховано на особовий рахунок. Ці кошти можна буде використовувати для подальших розрахунків за газ, або повернути за заявою", - йдеться в повідомленні прес-служби.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся