ua en ru

Для споживачів "Львівгазу" розроблена експрес-реєстрація в онлайн сервісі 104.ua

Для споживачів "Львівгазу" розроблена експрес-реєстрація в онлайн сервісі 104.ua Ілюстративне фото (УНІАН)

Зараз у Львівській області 280 872 домогосподарств користуються перевагами єдиного онлайн-сервісу

Щоб споживачам газу не довелось виходити з дому, в АТ "Львівгаз" екстрено розробили експрес-доступ до онлайн сервісів на 104.ua Тепер щоб скористатися онлайн сервісами, достатньо дзвінка зі смартфону до контакт-центру АТ "Львівгаз" і Особистий кабінет буде створений автоматично. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Карантин обмежує ваші пересування, але не може бути обмеженням для онлайн-сервісів. Ми екстрено розробили експрес-реєстрацію клієнтів для покращення доступу до сервісів компанії", - говорить в.о. керівника клієнтського сервісу АТ "Львівгаз" Оксана Ростикус.

У прес-службі зазначили, що для автоматичної реєстрації Особистого кабінету на сайті 104.ua достатньо зателефонувати зі смартфону до контакт-центру АТ "Львівгаз" і назвати свій особовий рахунок. Після цього Особистий кабінет буде створений автоматично. Повідомлення з паролем для входу надійде на мобільний телефон клієнта.

"Логіном є номер мобільного телефону споживача. Достатньо перейти за посиланням, яке буде вказане в повідомленні, а на сайті ввести логін і пароль та користуватись усіма перевагами онлайн-сервісів 104.ua", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі зазначили, що за допомогою онлайн сервісів клієнти можуть:

  • Гарантовано передати показання лічильника
  • Безпечно та просто сплатити за газ і його доставку
  • Першими завантажити рахунки
  • Відстежувати власне споживання та витрати.

"Зараз у Львівській області 280 872 домогосподарств користуються перевагами єдиного онлайн-сервісу 104.ua", - йдеться у повідомленні.