ua ru

Потік українських туристів до Туреччини досяг рекордного показника

Потік українських туристів до Туреччини досяг рекордного показника Фото: турецький аеропорт (ataturkairport.com)

Кількість українських туристів продовжує стабільно зростати

Потік українських туристів до Туреччини досяг рекордного показника в більш ніж 1,1 млн осіб за 9 місяців 2017 року. Про це повідомляє прес-служба Офісу з питань культури і туризму посольства Туреччини.

"За даними Міністерства культури і туризму Турецької Республіки кількість українських туристів не тільки продовжує стабільно зростати, але і досягає рекордних показників", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, за період січень-вересень 2017 року Україна зберегла свої позиції в ТОП-10 країн-лідерів турпотоку в Туреччину, посівши 7-ю сходинку.

Так, очолює рейтинг за кількістю туристів у Туреччину Російська Федерація, за нею йдуть Німеччина та Іран. У десятку також увійшли Грузія, Великобританія, Болгарія, Ірак, Нідерланди та Азербайджан.

Відзначається, що в період з січня по вересень 2017 року країну відвідало 1 118 032 громадян України, що на 23,16 % більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

Крім того, турпотік з України до Туреччини в цьому році перетнув позначку в 1 млн людей за підсумками перших 9 місяців, в той час як в 2016 році такі показники були досягнуті лише в грудні.

Найбільш популярними серед громадян України традиційно залишаються Анталія, Стамбул і курорти провінції Мугла: Фетхіє, Даламан, Бодрум і Мармаріс.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що безвізовий режим між Україною та Об'єднаними Арабськими Еміратами вступить у силу в грудні.