Постпред України при ООН запросив на Донбас оціночну місію організації

НовиниПолітика    05.01.2016 - 01:18
Фото: постійний представник України при ООН Володимир Єльченко
Фото: постійний представник України при ООН Володимир Єльченко

Іншим напрямом співпраці могло б стати відкриття в Україні Офісу ООН з підтримки імплементації мінських домовленостей

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко офіційно вступив на посаду та запросив на Донбас оціночну місію організації. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

Як зазначається, 4 січня 2016 року, постійний представник України при ООН Володимир Єльченко вручив Генеральному секретарю ООН Бан Кі-муну офіційні повноваження.

Повідомляється, що у ході зустрічі Єльченко висловився за більш активну роль ООН в умиротворенні російської агресії в Україні. За його словами, однією з форм участі міжнародної організації в деескалації ситуації на Донбасі могло б стати розгортання там миротворчої операції.

"Ми готові обговорювати мандат та інші аспекти такої операції. З метою вивчення ситуації на місці запрошуємо в Україну оціночну місію Секретаріату ООН", - зазначив він.

Крім того, зазначається, що на переконання українського представника, іншим напрямом співпраці могло б стати відкриття в Україні Офісу ООН з підтримки імплементації Мінських домовленостей, який в тому числі займався би координацією проектів з гуманітарного розмінування на сході України, спираючись на великий досвід ООН у цій сфері.

Нагадаємо, 9 грудня 2015 року президент Петро Порошенко підписав указ про призначення Володимира Єльченка постійним представником України при Організації Об'єднаних Націй (ООН).

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top