Посол Італії порекомендував Україні відмовитися від ядерної і газової енергетики на користь відновлюваної

Посол Італії Фабріціо Романо порекомендував Україні відмовитися від ядерної і газової енергетики на користь відновлюваної.

Посол Італії Фабріціо Романо порекомендував Україні відмовитися від ядерної і газової енергетики на користь відновлюваної. Про це він заявив сьогодні в ході конференції, присвяченій проблемам екології та експлуатації об'єктів енергетики, передає кореспондент РБК-Україна.

"Для того щоб уникнути або, принаймні, зменшити енергетичну залежність від інших країн, Україна повинна знайти альтернативу газу. Від ядерної технології і тієї, яка називається нової газової технологією, потрібно підійти до нових поновлюваних джерел, до біогазу",- заявив Романо.

При цьому він також зазначив, що саме тема енергетики повинна мати найбільшою пріоритет для країни, яка повинна покривати свої потреби в енергетиці.

Нагадаємо, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України в якості альтернативи віялових відключень пропонує добровільне обмеження споживання промисловими підприємствами.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся