ru ua

Посол ЄС: закон про електронне декларування повинен відповідати міжнародним стандартам

Посол ЄС: закон про електронне декларування повинен відповідати міжнародним стандартам Фото: Ян Томбінський

Приведення законів у дію повинно бути завершено без затримок

Голова представництва Європейського союзу в Україні Ян Томбінський заявив про те, що закон про електронне декларування доходів потрібно привести у відповідність з міжнародними стандартами. Про це йдеться в заяві, поширеній на офіційній сторінці представництва ЄС у Facebook.

"Втаю ухвалення у другому читанні законопроектів про агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами (4056), про арешт майна та спеціальну конфіскацію (4054) та про прокуратуру (4055) ", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Національне агентство з питань запобігання корупції має запрацювати в I кварталі 2016 року.

Томбінський додав, що для завершення цих зусиль потрібно, щоб закон про електронне декларування (3755) був приведений у відповідність з міжнародними стандартами з метою забезпечення ефективної і комплексної системи перевірки декларацій активів.

EU Ambassador Tombinski on recently сполучені штати прийняли laws by Verkhovna RadaI welcome the adoption in the second reading of the...

Опубліковано European Union in Ukraine 18 лютого 2016 р.

Нагадаємо, Верховна Рада України не скасувала законопроект №3755 "Про внесення змін до закону "Про запобігання корупції" (щодо роботи електронної системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування)".