Посол ЄС назвав умови, необхідні для отримання 600 млн євро від Євросоюзу

НовиниФінанси    10.10.2016 - 15:59
Фото: Х'юг Мінгареллі
Фото: Х'юг Мінгареллі
Рішення щодо безвізового режиму з ЄС буде в жовтні або листопаді, - Клімкін Євросоюз повинен створити для Білорусі альтернативу Росії, - МЗС Польщі

Переговори щодо траншу тривають

Для отримання другого траншу макрофінансової допомоги від Європейського союзу у 600 мільйонів євро Україна повинна зняти заборону на експорт лісу-кругляку та забезпечити виплату соціальної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Про це сьогодні під час прес-конференції у Києві заявив голова Представництва ЄС в Україні посол Х'юг Мінгареллі, передає кореспондент РБК-Україна.

"Залишається дві умови, які ще не виконані. Перша - це усунення заборони на експорт лісу (лісу-кругляку - ред.). Друга - це виплата соціальної допомоги внутрішньо переміщеним громадянам", - заявив Мінгареллі.

Він підкреслив, що всі інші умови для надання траншу Україна вже виконала.

"Ведеться обговорення між українського владою і керівництвом ЄС з цього питання, і ми всі сподіваємося, що буде можливо надати цей транш у найближчому майбутньому", - додав посол.

Нагадаємо, у вересні повідомлялося, що Україна може отримати другий транш макрофінансової допомоги від Європейського Союзу ще до кінця 2016 року за умови виконання всіх поставлених вимог.

Читайте в розділі

НБУ на 27 жовтня зміцнив курс гривні до долара до 25,58

Курс долара на міжбанку 26 жовтня знизився до 25,54

Нацбанк починає збирати статдані від небанківських установ

On Top