Посли США і ЄС в Україні можуть разом відвідати Тимошенко в лікарні

Посол США Джеффрі Пайєтт і Євросоюзу Ян Томбінський можуть разом відвідати колишнього прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко в харківській лікарні. Про це повідомив американський посол, передає радіо "Свобода".

"Я не знаю, коли. Я тісно співпрацюватиму з послом Томбінським у цьому напрямі", - повідомив Пайєтт. - "Звичайно, я хотів би зробити те, що вже робив посол Теффт (попередній посол США Джон Теффт), який разом із європейським колегою їздив до Харкова і зміг зустрітися з пані Тимошенко", додав Пайєтт.

Водночас він не уточнив, чи подано вже до пенітенціарної служби України відповідну заявку на дозвіл відвідати Тимошенко.

Ян Томбінський і тодішній посол США в Україні Джон Теффт побували в Юлії Тимошенко в харківській лікарні 23 травня 2013 р.

Посол США Джеффрі Пайєтт, який прибув в Україну на початку серпня, заявляв, що хоче відвідати ув'язнену екс-прем'єра Юлію Тимошенко в харківській лікарні, щоб почути її думку стосовно євроінтеграції України та стану справ із демократією.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся