Послу Венесуели у Вашингтоні Б.Альваресу анулювали американську візу

НовиниПолітика    30.12.2010 - 03:15

США анулювали візу для посла Венесуели у Вашингтоні Бернардо Альвареса, передає РБК з посиланням на Reuters, яке в свою чергу посилається на відповідну заяву заступника міністра закордонних справ Венесуели Темира Порраса. Подробиць щодо цього рішення американської влади Т.Поррас не повідомив.
Варто відзначити, що напередодні президент Венесуели Уго Чавес пригрозив США розривом дипломатичних відносин. Зокрема він заявив, що готовий до відкликання свого посла з Вашингтона.
Раніше США повідомили, що можуть прийняти цю міру у відповідь на відмову У.Чавеса прийняти в Каракасі нового американського посла. Президент Венесуели заявляв, що спрямований Білим домом дипломат Ларрі Палмер не буде допущений в країну, так як не поважає її. Л.Палмер, який, тим не менш, очікує схвалення свого призначення послом в сенаті США, раніше виступав з критикою стану справ у Збройних силах Венесуели і заявляв, що ця країна слугує притулком для колумбійських бойовиків.
"Тепер американський уряд загрожує нам у відповідь заходами. Що ж, хай роблять, що хочуть, але ця людина сюди не приїде", - сказав У.Чавес.
Представництво США в Каракасі, яке з липня 2010 р. працює без посла, не опублікувало жодної офіційної відповіді.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top