За останній рік близько 100 росіян попросили притулку в Україні, - Міграційна служба

НовиниНадзвичайні події    20.06.2017 - 16:28
Фото: українські прикордонники (УНІАН)
Фото: українські прикордонники (УНІАН)

У Міграційній службі відзначили тенденцію на збільшення кількості росіян, які приїхали в Україну з-за переслідування

За останній рік близько 100 громадян російської Федерації попросили про політичний притулок в Україні. Про це повідомляє директор департаменту у справах іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби Наталія Науменко, передає "Радіо Свобода".

"Якщо ми говоримо про громадян Російської Федерації, то це ті, які підтримували події на Майдані, підтримували незалежність України, деякі з них відстоювали незалежність України зі зброєю в руках на Сході в зоні проведення антитерористичної операції і тепер залишилися в Україні, оскільки розуміють, що можуть повернутися на територію Росії. Також громадяни Російської Федерації, які є відомими блогерами, журналістами, політичними діячами, які підтримують опозиційні сили на території Росії. Починаючи з цього року, ми спостерігаємо тенденцію до значного збільшення саме громадян Росії, які приїжджають в Україну за політичні переконання і за переслідування", - повідомила Науменко.

Нагадаємо, 15 червня повідомлялося, що на одному з пунктів пропуску на кордоні України з Російською Федерацією двоє російських опозиціонерів попросили політичного притулку.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top