ua en ru

За останні 7 місяців Росія відправила в нашу країну 29 "злодіїв у законі", - Князєв

00:32 09.08.2017 Ср
1 мин
МВС у рамках операції "Мігрант" посилює боротьбу з нелегальними мігрантами
За останні 7 місяців Росія відправила в нашу країну 29 "злодіїв у законі", - Князєв Фото: Сергій Князєв (npu.gov.ua)

Голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що за останні 7 місяців Росія в Україну заслала 29 "злодіїв у законі". Про це йдеться в повідомленні прес-служби МВС.

Сергій Князєв нагадав випадок, коли в міжнародному аеропорту "Бориспіль" затримали одного з кримінальних авторитетів, який дав свідчення, що Кремль цілеспрямовано направляв злочинні елементи в Україну.

"Останнє затримання в міжнародному аеропорту "Бориспіль" ще раз підтвердило, що Росія засилає "злодіїв в законі". Після допиту затриманого в "Борисполі", а потім видворення з країни злодія в законі на прізвисько "Пецо", ми отримали чітку відповідь - їм дана команда дестабілізувати криміногенну ситуацію в нашій державі", - сказав Сергій Князєв.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що глава Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що за два роки існування нова українська поліція розкрила понад 300 тисяч злочинів, затримала 180 тисяч злочинців.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: