Португалія - Франція: Ми сповнені впевненості у своїх силах, - Сантуш

НовиниСпорт    10.07.2016 - 10:39
Фото: Фернандо Сантуш
Фото: Фернандо Сантуш

Наставник португальців прокоментував майбутній фінал

Головний тренер збірної Португалії Фернандо Сантуш вважає, що у суперника по фіналу французів дуже сильний підбір гравців, повідомляє сайт УЄФА.

"Я говорив і раніше, що наша мета - вийти у фінал і виграти його. Ми сповнені впевненості у своїх силах, тому що хочемо зробити португальський народ щасливим і дати йому привід для святкування. Не думаю, що має сенс довго обговорювати збірну Франції - все і так чудово знають. З самого початку я говорив, що є три головні фаворити - Франція, Іспанія та Німеччина. А потім йшли вже інші претенденти на перемогу, включаючи Португалію", - сказав Сантуш.

"Якщо говорити про виконавців, нас повинен турбувати абсолютно кожен. Мені доведеться перерахувати весь склад французів, тому що за них грають майстри світового класу, які виступають в топ-клубах. Кожен з них може вирішити долю матчу, але у Португалії теж сильна команда і яскраві індивідуальності, які знають, як вигравати матчі. Багато разів казав, що дуже ціную щоденну підтримку вболівальників, яким я надзвичайно вдячний. Вони підтримують нас не тільки на стадіонах, але і по дорозі туди, а також на тренувальній базі. Завтра ми будемо мати потребу в них ще сильніше", - додав наставник.

Нагадаємо, онлайн-трансляція матчу Португалія - Франція почнеться на РБК-Україна в 21:30.

On Top